АРСЕН МІРЗОЯН

24 января 2018, в 19:00

Atlas, Киев

Продажа закрыта

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ АРСЕНА МІРЗОЯНА?

Швидше лови момент і бери квитки. Чекаємо тебе в клубі Atlas.

24 січня приходьте до клубі Atlas, щоб почути спеціальну музичну програму від Арсена Мірзояна під назвою "Мій Висоцький".

Як розповідає Мірзоян, з творчістю геніального автора-виконавця він познайомився ще в дитинстві: "У нас вдома був старенький програвач. Тоді почали з'являтися вініл - вони були зовсім коротенькими". Хлопці слухали їх і швидко вчили напам'ять. Спочатку майбутній співак виконував у дворі почуті композиції під гітару, потім продовжив співати їх в колі близьких друзів.

Тепер же Арсен Мірзоян готовий презентувати свою спеціальну програму пам'яті Висоцького публіці. До підготовки проекту виконавець і його музиканти підійшли дуже скрупульозно і серйозно. Адже уявити слухачеві знайому і давно улюблену класику - велика відповідальність. Тому, за словами артиста, на концерті "Мій Висоцький" ніякого креативу не буде. І що додавати до ідеалу? Адже аранжування Георгія Гараняна у виконанні ансамблю "Мелодія" - досконале звучання пісень Володимира Висоцького.

До концертної програми увійдуть такі культові композиції, як "07", "Ще не вечір", "Пісня про друга", "Кораблі" і багато інших. Проникливий і харизматичний голос Арсена Мірзояна в поєднанні з шедевральний творчістю Володимира Висоцького зроблять цей душевний вечір особливим.


Купить билеты на ticketsbox.com
Купить билет
TVORCHI
10.10
19:00
Atlas, Киев
Купить билет
АИГЕЛ
24.10
19:00
Atlas, Киев
Купить билет
Грязный Рамирес
31.10
19:00
Atlas, Киев
Купить билет
Валерия Яскевич
07.11
19:00
Atlas, Киев