DAKH DAUGHTERS + ЦЕШО

12 сентября 2018, в 19:00

Зеленый Театр , Киев

Продажа закрыта

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ? 

1. Неймовірне поєднання музики, театру і жіночої харизми. 
2. Відразу два актуальних соціальних проекта від метра сучасного мистецтва Влада Троїцького на одній сцені. 
3. Побачити українське шоу, яке користується популярністю в європейської публіки. 

 

Фрік-кабаре Dakh Daughters Band - це сім талановитих красунь, актрис театру «Дах» Влада Троїцького. Це п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до строгому грального і повний спектр людських емоцій. У них взагалі немає пісень. Кожна композиція - це окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями і неймовірними історіями. Кожен виступ колективу перетворюється на справжній театральний перфоманс - Пафосний і глибокий за змістом одночасно. Це своєрідний український музичний "Вольтрон", який, об'єднуючись на сцені, виглядає завжди по-новому. 


ЦеШо - новий проект режисера Влада Троїцького. Це Лялькове соціальне кабаре, в якому рефлексують над тим, що оточує нас кожен день, але залишається непоміченим. ЦеШо кажуть о проблемах сучасної людини. Артисти піднімають актуальні проблеми суспільства - співають як про війну і політику, так і про людські почуття і ставлення суспільства до сучасних реалій. 
"Помічники" виконавців виступають їх лялькові копії, які допомагають посилити гротеск вистави і наочно відтворити глибокий зміст текстів артистів. ЦеШо - об'єднання театру, соціального сенсу і музики - акордеона, барабанів, віолончелі, гармоніки і контрабаса. Артисти танцюють на столі, співають фолк і кабаре російською та англійською мовами. Об'єднуючи музику і театр, ЦеШо розмірковують в сучасному світі і шляхи людини в ньому. 


Не пропусти 12 вересня в Зеленому Театрі неймовірне шоу від ЦеШо і Dakh Daughters. 

12 вересня, 19:00 
Зелений театр, Паркова дорога, 2!


Купить билеты на ticketsbox.com