Купатись чи не купатись?

19 декабря 2016, в 19:00

Atlas, Киев

Продажа закрыта

Епатажний український письменник-сатирик Лесь Подерв’янський вкотре здивує столичних пошановувачів його творчості. 19 грудня на сцені київського клубу ATLAS прихильників майстра чекає вистава «Купатись, чи не купатись?», створена за мотивами декількох п’єс самобутнього митця сучасності.

 

 

Чудовий майстер живопису і міцного слівця, гротескний сатирик, батько колоритного вітчизняного мату Лесь Подерв’янський набув популярності серед широкого загалу наприкінці 80-х минулого століття. Спочатку свої епоси він декламував лише найближчим друзям.

 

А ті тайкома записували їх на касети і розповсюджували далі. Згодом комедійно-саркастичні п’єси Подерв’янського стали неповторним набутком української сучасної літератури.

 

Оригінальний стиль написання з використанням суржику і нецензурної лексики сприяє масштабному викриттю «чиряків» у нашому суспільстві. Зокрема, безглуздість радянських ідеалів висміяли п’єси «Цікаві досліди», «Дохуя масла», «Утопія»; богемне життя – «Нірвана», «Піздєц», «Сноби»; а складні міжнаціональні стосунки – «Кацапи». 

 

Цінним дарунком для шанувальників Подерв’янського стала новостворена вистава «Купатись, чи не купатись?». Назва спектаклю перегукується з цитатою, взятою з відомої п’єси митця «Гамлєт, або Феномен дацького кацапізму». Та зауважте, що це не єдиний твір, використаний у постановці. В спектаклі також зустрічаються уривки з інших, не менш яскравих напрацювань сатирика: «Васіліса Єгоровна і мужичкі», «Місце встрєчі ізмєніть ніззя, бл**ь!», «Павлік Морозов», «Король Лір».

 

Неймовірний фурор на сцені створюють всього четверо акторів столичного театру «К.Р.О.Т.»: Олена Хижна, Олена Рєпіна, Андрій Кронглєвський та Дмитро Оськін. Артисти цитують найколоритніші шматки відомих п’єс, вголос «розмірковуючи» про життя і смерть, кохання та зраду, ну і, звичайно ж, про секс. Такий собі коктейль з алегоричних образів, політичного стьобу і здорового глузду, замішаний на брутальності. 


Купить билеты на ticketsbox.com
Купить билет
TVORCHI
10.10
19:00
Atlas, Киев
Купить билет
АИГЕЛ
24.10
19:00
Atlas, Киев
Купить билет
Грязный Рамирес
31.10
19:00
Atlas, Киев
Купить билет
Валерия Яскевич
07.11
19:00
Atlas, Киев