O.TORVALD

19 августа 2018, в 19:00

Зелений Театр, Киев

Продажа закрыта

Український рок-колектив О.Torvald на чолі з фронтменом Женею Галичем виступає на сцені вже тринадцять років. За плечима у музикантів довгий шлях від клубних перформансів до сольників перед багатотисячною аудиторією. На рахунку групи 7 записаних альбомів, сотні концертів, тури по всій країні і за її межами, а також перемога в Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення», і навіть рекорд України. Крім того, О.Torvald записали кілька саундтреків до фільмів, знятих в Україні ( «Знову сам» ( «Тіні незабутіх предків»), «Твій дух - твоя зброя» ( «Правило бою»), головну пісню до серіалу «Київ вдень і вночі ».

O.Torvald безперервно розвивається і вдосконалюється, чим радує своїх численних фанатів, про яких Женя Галич каже # НашіЛюдиВсюди. Навесні 2018 року відбулася презентація кліпу на пісню «Ліхтарі», присвячену фанатам групи. Кліп транслювався на найбільшому медіа-фасаді країни, що було зафіксовано представниками Національного реєстру рекордів України. Практично відразу після презентації, група вирушила в тур по Європі, де зіграла 10 успішних концертів в 10 містах.

Колектив був заснований в 2005 році в місті Полтава, а вже в 2006-му році вирушив підкорювати столицю. Саме в Києві в 2008 році був записаний дебютний альбом під назвою «O.Torvald».


Купить билеты на ticketsbox.com